ODPORÚČANIA A RADY PRI APLIKÁCII SUN MAKE-UP

PRÍPRAVA NA APLIKÁCIU SUN MAKE-UP

Spravte si peeling pokožky pred aplikáciou samoopaľovania pre hladkú pokožku, kvôli rovnomerným opaľovacím výsledkom. Venujte trocha viac času kolenám, lakťom, chodidlám a chrbtom rúk.

Hoľte sa minimálne 6 hodín pred samoopaľovacou procedúrou. Najlepšie je počkať 24 hodín po depilácii pred samoopaľovaním.

NEZVLHČUJTE si pokožku 2 hodiny pred aplikáciou samoopaľovania. Prípravky môžu vytvoriť bariéru, ktorá zabráni vstrebaniu samoopaľovacieho roztoku alebo produktov.

Pre najlepšie výsledky si pred aplikáciou samoopaľovania odstráňte make-up.

Na aplikáciu si oblečte tmavé vhodné voľné oblečenie. Samoopaľovací roztok sa dá vyprať z väčšiny látok, ale kozmetický bronzer sa môže otrieť do svetlejšieho oblečenia, takže to dočasne vyzerá zfarbene.

Nenoste vlnu, nylon alebo hodváb počas alebo po aplikácii samoopaľovania minimálne 8 hodín, kedže samoopaľovacie zložky môžu spôsobiť škvrny na týchto materiáloch.

ČO NEROBIŤ PO APLIKÁCIÍ SUN MAKE-UP

Po aplikácii samoopaľovania počkajte minimálne 6 hodín predtým ako sa osprchujete. Toto vytvorí priestor pre samoopaľovaciu reakciu na pokožke. Ak je to možné, počkajte cez noc.

Nehydratujte si pokožku až do prvej sprchy. Toto môže zapríčiniť okamžitú reakciu samoopaľovacieho roztoku na pokožke a spôsobiť škvrny.

Po samoopaľovacej procedúre nechoďte plávať. Náhly kontakt s vodou, chlórom a slanou vodou môže spôsobiť okamžitú reakciu samoopaľovacieho roztoku. Tiež vedzte, že chlór a slaná voda môžu vysušiť vašu pokožku a spôsobiť rýchlejšie vyblednutie samoopálenia.

Počkajte minimálne 6 hodín pred cvičením. Nadmerné potenie môže zapríčiniť okamžitú reakciu samoopaľovacieho roztoku s pokožkou a taktiež spôsobiť škvrny.

NEROBTE si peeling minimálne 48 hodín po aplikácii samoopaľovania. Keď si robíte peeling, robte tak jemne a rovnomerne, aby ste si zachovali rovnomerné samoopálenie.

Neznepokojujte sa, keď vidíte pri prvom sprchovaní zmytú farbu - toto je normálne. To, čo sa zmýva je kozmetický bronzer. Čo zostáva je krásne opálenie. Zvlhčujte si pokožku vždy po kúpaní, aby ste si udržali zfarbenie.

Ak vaše opálenie začína blednúť, môžete si ho predĺžiť aplikáciou samoopaľovacieho spreju That'so ON-THE-GO na tvár a telo. Umyte si len dlane mydlom ihneď po aplikácii. Skvele vyzerajúce opálenie sa vytvorí za 2 - 4 hodiny. Po aplikácii dodržujte rovnaké zásady ako po aplikácii profesionálneho SUN MAKE-UP. Aplikujte znovu podľa potreby pre hlbšie sfarbenie.

Nezabudnite používať extra ochranu na slnko. Aj keď to vyzerá, že ste opálení, nezabudnite si na vonkajšie opaľovanie aplikovať ochranný faktor, aby ste sa chránili pred spálením.

Predveďte svoje opálenie! Vyzeráte skvele!

copyright © 2011 Solárne štúdiá GoldenTan