Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov,Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách. Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.

GoldenTan - Bratislava Petržalka

Solárna kozmetika

Logo Australian Gold Logo Caribbean Gold Logo Peau D'or Logo Tahnee

Pre vaše celoživotné opálenie ...

U nás nájdete najširší výber solárnej kozmetiky značky Australian Gold, Cheers, Peau D'or a Tahnee ktoré sú číslom jedna v oblasti solárnej kozmetiky. Všetky hlavné zložky sú na prírodnej báze a pomáhajú získať čo najtmavšie opálenie a zachovať pokožku čo najzdravšiu, takže opálenie je skutočne vaše a teda prirodzené! ! ! Výskumní pracovníci z Australian Gold Institute sú priekopníkmi v príprave tých najkvalitnejších opaľovacích výrobkov a v ich prispôsobovaniu potrebám zákazníkov.

a pre životnosť vášho opálenia!

Australian Gold

Prečo by ste mali používať naše opaľovacie prípravky?

• RÝCHLEJŠIE SA OPÁLITE
• DOSIAHNETE TMAVŠIE OPÁLENIE
• ZOSTANETE DLHŠIE OPÁLENÍ

Preto pokiaľ chcete dosiahnuť najlepšie opálenie, obklopte sa týmito zdravými zložkami, uveďte svoju pokožku do jej prirodzeného zdravého režimu tak, že sa budú môcť spustiť prírodné procesy vo vašom tele. Potom počas opaľovania dosiahnete najtmavšie výsledky, aké je vaša pokožka schopná dosiahnuť. Toto je základná myšlienka, ktorá sa skrýva za našimi opaľovacími prípravkami.

Pre tmavú farbu, ktorú milujete!

Australian Gold

Výsledky použitia opaľovacích prípravkov so zložkami s liečivými účinkami na pokožku dokážu zvýšiť opaľovacie výsledky o 30-40 percent. Záleží na type a stave pokožky.

Príďte sa presvedčiť a vybrať si ten Váš prípravok na opaľovanie v soláriu. Pri jeho výbere Vám veľmi rád poradí náš školený personál.

Dajte vašej pokožke to najlepšie. Odmenou vám je zdravá a krásne opálená pokožka.

Kozmetika Peau D'or Kozmetika Tahnee
Seo servis

Design by GOLDEN TAN 2010