Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov,Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách. Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.

GoldenTan - Bratislava Petržalka

Basic Care - meranie pokožky

Zdravé a bezpečné opaľovanie

sa neobíde bez analýzy vašej pokožky

Poradenská koncepcia pre vás!

Revolučný systém MegaSun basicCare vám urobí analýzu a vyhodnotenie rýchlo, jednoducho a spoľahlivo. Najnovšia technológia kombinovaná s jednoduchým dotazníkovým menu poskytuje zákazníkom maximálnu bezpečnosť opaľovania s dosiahnutím najoptimálnejších výsledkov priamo pre váš typ pokožky.

megaSun basicCare

Vaša pokožka je zrkadlom vašej duše

Senzor používaný na určenie vlhkosti pokožky

Senzor používaný na určenie obsahu melanínu

Logo - megaSun Care megaSun basicCare - meranie vlhkosti megaSun basicCare - meranie melanínu

Rýchlo a spoľahlivo

• Integrované senzory spoľahlivo určujú obsah melanínu a vlhkosť pokožky.

• Dodatočné otázky skontrolujú opaľovacie správanie individuálneho zákazníka (napr. náchylnosť k spáleniu sa na slnku), čo poskytuje ešte viac bezpečnosti.

• Všetky otázky a merania vyhovujú požiadavkám RTS (Round Table Sunbeds = Soláriá okrúhleho stola).

• Voľný výber požadovaného solária zo zoznamu na termináli.

• Automatické vytvorenie individuálneho opaľovacieho plánu na 10 opaľovaní, exkluzívne pre zákazníka a solárium ním vybrané.

• Určenie ochranného faktoru pri pobyte na priamom slnku v závislosti od zemepisnej polohy.

• Určenie času prirodzenej ochrany človeka pri pobyte na slnku.

Seo servis

Design by GOLDEN TAN 2010