Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov,Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách. Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.

BRATISLAVA

> kontakt

HomeBratislava - Staré MestoBratislava - Petržalka

GoldenTan - Bratislava

Naše soláriá

K dispozícii pre vás máme nadštandardne vybavené horizontálne a vertikálne soláriá od popredných svetových výrobcov megaSun a Q-med, ktorý sa zameriavajú nielen na najmodernejšie technológie a vybavenie, ktoré vám maximálne spríjemní vašu procedúru, ale aj dizajn v ktorom sa budete cítiť veľmi dobre.

Všetky naše soláriá sú vybavené najmodernejšími technológiami a spĺňajú prísne bezpečnostné normy EU.

Kozmetika Australian Gold

Neodmysliteľnou súčasťou opaľovania v soláriu je solárna kozmetika. V našom štúdiu ponúkame naozajstnú špičku v tejto oblasti od amerického výrobcu Australian Gold.

Vyskúšajte opaľovacie prípravky hollywoodských filmových hviezd.

viacej informácií > > >

Q-med BodyWave

BodyWave je revolučný patentovaný a najmodernejší hi-tech systém, ktorý výhodne využíva vibrácie, aby mimoriadne pôsobili na telo: posilňovanie, modelovanie, relaxácia. Celkový pocit zdravia, ktorý získate už z prvej procedúry.

viacej informácií > > >

megaSun 6800

megaSun 6800 ponúka opaľovanie a komfort na tej najvyššej úrovni. Magický dizajn megaSun 6800 budete milovať pre jeho kombináciu obrovského výkonu, širokých možností, štandardných doplnkov a vysokého stupňa komfortu. Jedinečný zážitok zo slnka v priateľskej a uvoľňujúcej atmosfére, ktorú ovláda najmodernejšia elektronická technológia v čele s možnosťou systému CPI a čerstvými novinkami - inteligentnou technológiou „pigment-tube“ alebo výberom atmosféry zo štyroch ročných období „fourSeasons“. Samozrejmosťou sú funkcie ako hlasový sprievodca, hudobný systém s možnosťou vibrácií, pripojenie vášho kľúča cez USB s vašimi melódiami, vysokovýkonný klimatizačný systém, osviežujúci a revitalizujúci mlžný opar, ionizovaný vzduch, inteligentná technológia ventilácie a mnohé iné nadštandardné funkcie.

megaSun 6800
Logo Q-med

50/240 BodyWave

Q-med 50/240 BodyWave je unikátne solárium s anticelulitídnym, zoštíhľujúcim alebo fitnes programom!

BodyWave + High performance maximálna relaxácia + čo najviac opaľovania

• hudobný systém
• systém BodyWave
• efektívny systém ventilácie
• hlasový sprievodca procedúrou
• sofistikovaný Clima-Zone klimatizačný systém

Q-med 50/240 BodyWave

Luxura by Hapro V8
Seo servis

Design by GOLDEN TAN 2010