Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov,Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách. Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.

BRATISLAVA

> kontakt

HomeBratislava - Staré MestoBratislava - Petržalka

GoldenTan - Bratislava

COLLARIUM - hit v opaľovaní!

OMLAĎTE VAŠU POKOŽKU S PRÍRODNÝM KOLAGÉNOM

Collagen Plus vitamin D3 - BeautyTherapy

Collarium = 2 v 1 = TURBO Solárium + Collagenova terapia červeným svetlom
Collarium = 50% výkonných 180W UV trubíc + 50% collagen plus 180W trubíc

Ide o plnohodnotné SILNÉ TURBO solárium kombinované s Collagen technológiou.
Inak povedané ešte LEPŠIE opálenie ako v klasickom turbo soláriu vďaka kombinácii UV trubíc a collagenových trubíc ktoré zvyšujú účinnosť opálovania a starajú sa o regeneráciu pokožky pomocou stymulácie tvorby kolagénových väzieb v pokožke. Táto neuveriteľná kombinácia sa postará o dokonalé opálenie a súčasne hodvábnu, pružnú pokožku.

Collagen Plus vitamin D3 - BeautyTherapy

Získajte krásne zlatisté opálenie a navyše omlaďte vašu pokožku s prírodným kolagénom!

Collagen Plus trubice

Červené spektrum svetla špeciálne vyvinutých trubíc collária znovu vytvára väzby a tým zásoby kolagénu v pokožke. Kolagén vracia pokožke stratenú elasticitu a obsah vlhkosti pokožky sa zlepšuje. Jemné línie a vrásky sú na pokožke redukované, na základe čoho je pokožka podstatne jemnejšia a sviežejšia.

UV plus D3

Kvalitné a dostatočne výkonne UV trubice pre zamatové opálenie. Tieto trubice okrem kvalitného zlatistého opálenia stimulujú tvorbu vitamínu D3 a vyvolávajú bio - pozitívny efekty. 

Rozsiahla štúdia* preukázala, že:

97% Klientov pociťuje pevnosť a pružnosť pokožky celého tela.
97% Klientov pozoruje výrazný efekt liftingu tváre, krku a na dekolte.
88% Klientiek zaznamenalo značnú celkovú vitalizáciu pokožky.

* Pozorovacie štúdia po dobu troch mesiacov, rok 2008, klinika Piano, Švajčiarsko.

 

V závislosti na aplikácii vykazuje svetelná kolagénová terapia rozdielne omladzujúce efekty (záleží na dobe trvania terapie a vlastnostiach kože). Odporúčame opakovane 1 až 3 terapie týždenne.

Collagen Plus vitamin D3 - BeautyTherapy

Je špeciálne vyvinuté pre ženy, ktoré majú špeciálne požiadavky pre svoju pokožku je pre KAŽDÚ ženu, pretože ponúka ošetrenie, ktoré odpovedá na ženské priania a túžby: krása, atraktívnosť, dobrý pocit a úžasný vzhľad.

Collagen Plus vitamin D3 - BeautyTherapy

Nestarnúca krása

Spektrum svetla špeciálne vyvinutých trubíc Collagen znovu vytvára zásoby kolagénu. Jemné línie a vrásky sú redukované. Pokožka vyzerá podstatne jemnejšie a sviežejšie. Collagen vracia pokožke stratenú elasticitu. Obsah vlhkosti pokožky je zlepšený v celom tele.

Uzdravujúca moc slnka

UV-svetlo naviac poskytuje prekrásnu, veľmi jemne opálenú pleť. prvé Collarium ktoré, kombinuje trubice Collagen Plus s UV-svetlom. Voliteľné obidve alebo len kolagénové ošetrenie. Uzdravujúca sila slnka prichádza zreteľne. Produkuje slnečný vitamín D3 a vyvoláva bio-pozitívne účinky.

V snahe vyzerať mladšie je potrebné komplexné ošetrenie, nestačí riešenie jednej vrásky!

Nedostatok kolagénu sa prejavuje v postupnom starnutí pokožky, v ochabovaní svalov, väziva a šliach, vo zvýšenom riziku osteoporózy a vo všeobecnosti oslabení spojivových tkanív.

Kolagén, fibrózny proteín, je primárnou podporou pokožky. Dodáva pokožke pevnosť a pružnosť, takisto ako aj podstatnú schopnosť zadržiavať vlhkosť a tvorí približne 90% objemu pokožky.
Kolagén je tvorený fibroblastami, nevyhnutnými bunkami spojivového tkaniva.

V priebehu rokov fyziologické ukladanie kolagénu sa znižuje, a následkom toho je strata pevnosti pokožky. Vo veku približne 40-45 rokov sa „stratum corneum„ (horná vrstva) pokožky zhusťuje, zatiaľ čo dermis sa stáva postupne tenšou. Dôvodom, prečo sa tak deje, je vlastne to, že kolagén, podporujúci fungovanie, sa postupne znižuje.

Stimulácia syntézy Kolagénu v starnúcej pokožke ukázala redukciu vrások a zlepšenie štruktúry pokožky.

Toto je nová estetická možnosť, ako bojovať proti efektu starnutia: 633 nm je najefektívnejšie červené svetlo, veľmi dobre známe z literatúry, ktoré stimuluje kožné bunky a aktivuje spustenie reakcií potrebných na to, aby sa dosiahla reorganizácia a spevnenie pokožky, podporujúcich jej základy. 633 nm červené svetlo upravuje aktivitu kľúčových buniek v dermise, v bunke spojivového tkaniva, ktoré produkujú kolagén.

Pokožka sa skladá z rozličných zložiek, vrátane epidermy, dermis a tukových buniek

Toto je nová estetická možnosť, ako Epiderma má ochrannú funkciu. Dermis je podporou pre epidermu a je zodpovedná za jej pevnosť dvomi proteínmi, kolagénom, ktorý poskytuje pevnosť a elastínom, ktorý poskytuje elastickosť. Tukové bunky sú dôležitou zásobou energie.

Aký je následok? Čiastočný „kolaps„ tkaniva, ktoré vyzerá menej kompaktné a posilnené

Pevná a kompaktná zložka dermis, vďaka kolagénu a elastickým vláknam, znamená mladú pokožku bez vrások.

Vrásky sú spôsobené prirodzeným procesom starnutia pokožky. Starnutie spôsobuje hrubosť a suchosť pokožky, v dôsledku čoho ťažšie dochádza k obnove buniek, zložka dermis je menej pevná vzhľadom na zníženie kolagénu a elastínu, neúčinnú kožnú cirkuláciu s nedostatočným rozvrstvením kožných vrstiev.

Collagen Plus vitamin D3 - BeautyTherapy
pre čistú a nadčasovú krásu

Jemná červená svetelná terapia s Alisun 200 Collagen zastavuje starnutie a podporuje pokožku, aby si udržiavala svoju pevnosť. Trubice Collagen Plus vitamin D3 - BeautyTherapy boli špeciálne vytvorené. Jemné červené svetelné vlny (550-700 nm) zariadenia Collagen Plus vitamin D3 - BeautyTherapy stimulujú pokožku, aby znovu spustila tvorbu kolagénu a elastínových vlákien v hlbokých vrstvách dermisu.
Foto-bio-stimulácia má viditeľný zjemňujúci účinok na vrásky a aktivuje metabolizmus pokožky.

To nie je ani UV, ani laser, je to fototerapia!

Svetelná terapia

Jemné červené svetelné vlny v rozmedzí 550-700 nm zariadenia Collagen Plus vitamin D3 - BeautyTherapy podporujú bunky pokožky, aby vytvárali kolagén, elastín a špeciálne enzýmy, ktoré sú nevyhnutné pre zlepšenie štruktúry pokožky. Tento proces, ktorý prebieha v stenách malých krvných ciev, má spevňujúci účinok a stimuluje vstrebávanie kyslíka a detoxikáciu pokožky. Schopnosť pokožky absorbovať a uchovávať vlhkosť sa zlepší. Naviac sa viditeľne zvýši regenerácia a reprodukcia zdravej pokožky.

Línie a vrásky

Spojivové tkanivo sa stáva jemnejším a vekom stráca pevnosť a toto je možné vidieť na vráskach a jemných líniách, ktoré sa vytvárajú na pokožke, čiastočne aj na tvári a dekolte. Úbytok kolagénu a elastických vlákien v dermise (corium) znamená, že pokožka sa stáva menej elastickejšou. Toto je čiastočne výsledkom normálneho procesu starnutia a taktiež genetického naprogramovania. Takisto zohrávajú dôležitú úlohu aj vonkajšie faktory.

Spojivové tkanivo je životne dôležité pre organizmus a funguje ako :

• Spojivový systém
• Ochranný systém
• Podporný systém
• Prenášací systém
• Zásobovací systém
• Informačný systém

Pre koho?

Terapia v Collagen Plus vitamin D3 - BeautyTherapy nezohrieva pokožku ako ostatné terapie proti starnutiu. Je to pohodlná, relaxačná terapia a môže byť používaná každým, bez ohľadu na typ pokožky, pohlavie alebo vek.

Biostimulačné účinky

Trvá nejaký čas, aby sa zlepšila štruktúra vašej pokožky. Procedúra s Collagen Plus vitamin D3 - BeautyTherapy by mala trvať najmenej 6 až 8 týždňov, aby sa vytvorili bio-stimulačné účinky. Začiatočný čas vystavovania by mal byť 10 minút na deň (3 razy týždenne) a môže sa zvyšovať maximálne na 20 minút.

Počas procedúry by pokožka mala zostať chladná. Fyzikálne, svetelný zdroj produkuje a vysiela určité teplo, toto je filtrované a odsávané zariadením.Vzhľadom na stimuláciu buniek, vzhľad pokožky je nielen sviežejší, ale aj jemnejší. Čierne škvrny miznú, póry sa stiahnu, vaša pokožka sa stane jemnejšou a opuchliny a rany miznú. Obidve, aj schopnosť pokožky liečiť sa, aj bunková regenerácia sú významne zlepšené.

Výhody kolagénovej terapie

• Jemne prirodzene opálena pokožka

• Jedinečná tvorba slnečného vitaminu D3

• Lifting spray omladzujúci / vyhladzujúci spray na dekolt a tvár

• Buduje zdravú kolagénovú sieť

• Viditeľný protistarnúci účinok

• Redukcia línií a jemných vrások (špeciálne v okolí očí, krku, oblasť okolo úst a pier)

• Zlepšuje elasticitu pokožky, pevnosť a pružnosť

• Oživenie bunkovej regenerácie

• Znovuspevnenie pokožky - pomáha v prevencii proti celulitíde

• Zvýšenie absorpcie vlhkosti pokožkou a uchovanie si vlhkosti

• Zlepšenie príjmu kyslíka

• Obnovenie kolagénových a elastických vlákien

• Aktivácia metabolizmu minerálov pokožky

• Pomáha urobiť pokožku jemnejšiu a sviežejšiu

• Žiadne vedľajšie účinky alebo poškodenia

• Bez bolesti

Kolagénová terapia - revolúcia v

• Omladzovaní pokožky

• Boji proti starnutiu

• Oživení pokožky

Pôsobenie

• Tvár

• Očné kontúry

• Dekolt

• Ruky

• Nohy

• Napnuté miesta (Strie)

• Celá pokožka tela

Seo servis

Design by GOLDEN TAN 2010