Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov,Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách. Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.

GoldenTan - Bratislava - Staré Mesto

BodyWave

- dokonalý pohyb pre dokonalé telo

Známy na celom svete

Milióny ľudí po celom svete si vybrali túto formu tréningu. Tréneri atlétov, lekári, cvičitelia, fyzioterapeuti a ortopédi poznajú mimoriadne účinky vibrácií: jeden pohyb, ktorý prináša neuveriteľné výhody pre svalové tkanivo, nervový systém, krvné cievy, kosti, tukové tkanivo a chrupavku.

Skvelý výkon
za neuveriteľne krátky čas

„Nasadnite na vlnu“
a nasledujte trend BodyWave

BodyWave je revolučný patentovaný a najmodernejší hi-tech systém, ktorý výhodne využíva vibrácie, aby mimoriadne pôsobili na telo: posilňovanie, modelovanie, relaxácia... - celkový pocit zdravia, ktorý získate z prvej procedúry.
Maximálny výkon za neuveriteľne krátky čas...

Tréningová metóda, ktorá výhodne využíva „vibrácie“ vyvinuté v 70-tych rokoch na udržanie astronautov v kondícii a fit počas vesmírnych misií v podmienkach bez gravitácie. Toto zariadenie bolo upravené pre šport a svalovú rehabilitáciu.
Dnes je táto metóda základom revolučného systému BodyWave.

BodyWave

BodyWave + High performance = maximálna relaxácia + čo najviac opaľovania

Pridaná hodnota k opaľovaniu

BodyWave

· zábavná a príjemná procedúra: vďaka vibrácii čas ubieha rýchlejšie

· luxusné opaľovanie pre „pokoj“ ukľudňujúcej vibrácie

· prispôsobenie procedúr pocitu zdravia: vyberte si zo 4 rôznych možností
- en UV
- proti celulitíde
- zoštíhlenie
- cvičenie

+ VIBRAČNÝ POHYB

+ MIKROCIRKULÁCIA

+ SUPER OPÁLENIE

- 30% KRATŠIA DOBA

- 30% UVA - UVB

SuperTan (super opálenie)

· 3-násobná opaľovacia sila v porovnaní s priemernou UV procedúrou v dôsledku zvýšenej mikrocirkulácie

· štípavý efekt pre intenzívnejšie opaľovanie, hlavne nôh

· čas šetriaca krása: 2 procedúry len za 10 minút

„Všetko v jednom“

Oscilácia otáčavej podstavy BodyWave prenáša vibrácie v rôznych frekvenciách, ktoré sa rozšíria po celom tele a spôsobia stimulované mimovoľné stiahnutie svalov, ktoré vytvára trojnásobnú pozitívnu reakciu:
· neurologickú, pre celkový pocit zdravia
· chemickú, vyrovnáva neurovegetatívne funkcie
· mechanické, pre spevnenie svalov vyvolané mimovoľným stiahnutím a pre odvodnenietkaniva, ktoré pôsobí proti celulitíde.

BodyWave a High performance:
po prvýkrát spolu v intenzívnom
opaľovaní a revolúcii krásy

Nový cieľ v opaľovaní, kráse a relaxe sme dosiahli spojením vibrácií BodyWave s najmodernejším opaľovacím systémom High Performance: len za 10 minút sa môžete opáliť 3-krát viac ako normálne, zatiaľ čo získavate mnohé výhody pre vaše telo:

· anti - celulitída
· zoštíhlenie
· cvičenie

BodyWave
BodyWave Logo BodyWave

Inovatívna vibrácia

„Vertikálna vibrácia“ je často príčinou akumulácie kyseliny mliečnej a problémov s artikuláciou
vyvolaných tlakom na chrbticu. BodyWave prekračuje tieto limity svojím revolučným oscilačným pohybom: dve sily, jedna pozitívna a jedna negatívna, vychádzajú zo zeme opisujúcej sínusoidálnu vlnu pozdĺž chrbtice. Výsledkom je pocit pohodlia a dobrý pocit, ktoré nie je možné dosiahnuť s inými systémami bez odborného trénera.

Nastaviteľné frekvencie
pre rôzne potreby

Účinok relaxačnej masáže dosiahnete pomocou nízkej frekvencie vibrácií. Rôzne frekvencie týchto vibrácií stimulujú odvodnenie a spevňujú všetky tkanivá.

Oscilačný stimul:
· zvyšuje periferálnu mikrocirkuláciu
· zlepšuje lymfatické odvodnenie
· okysličuje a revitalizuje spojovacie tkanivo

BodyWave

Proti celulitíde – Nízké Hz

BodyWave bojuje proti viazaniu tekutín ich mobilizovaním a pôsobením na celulitídu. Vďaka účinku nízko-frekvenčných vibrácií má tiež relaxačný účinok vyvolaný masážou chrbtice a väčších svalových skupín a odvodňovaním. Cielený pocit zdravia sa dostaví ihneď: lúče zahrejú, opália a rozmaznajú vaše telo a poskytnú mu nezabudnuteľný pocit pohodlia, harmónie a krásy.

BodyWave

Zoštíhlenie – Stredné Hz

BodyWave pôsobí proti nahromadeniu tuku a viazaniu tekutín ich mobilizovaním a pôsobením na zistené nedokonalosti efektívne, rýchlo a poskytuje okamžite viditeľné výsledky. Každý, dokonca aj tí „najlenivejší“, môžu dosiahnuť svoj ambiciózny „cieľ zoštíhlenia“ za veľmi krátky čas. Vďaka teplu tekutiny vychádzajú rýchlejšie, spáli sa viac kalórií a neuveriteľne to posilňuje bunečný metabolizmus.

BodyWave

Cvičenie – Vysoké Hz

BodyWave dosahuje mimoriadne výsledky vo výkone, sile a energii. Jeho pôsobenie stimuluje všetky chemické funkcie vo vnútri svalov, čím ich viac spevňuje a formuje. Len za 10 minút sa sila svalov zvýši o 30%.

Seo servis

Design by GOLDEN TAN 2010